Hakkımızda

1991 yılında kurulan Bohem Gümüş Kuyumculuk Turizm San. ve Tic. LTD. ŞTİ. mağazacılık alanında tasarımı üretimle birleştirerek sektörün önde gelen firmalarından biri olmuştur.
 
Bohem Gümüş Kuyumculuk Turizm. San. Tic. LTD. ŞTİ. bir “İstanbul Ticaret Odası (İTO)” üyesidir.
 
Yılların kazandırdığı perakende satış tecrübesini 2014 yılında “www.madammora.com” internet sitesi üzerinden online satışa sunmuştur.

25 yıllık tecrübeyle hedefimiz;

Güvenilir olmak
Kaliteli ürün sunmak
Güncel modayı takip etmek
Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmak

Ürünlerimiz 925 ayar gümüş olup tamamı beyaz-siyah rodaj, rose altın (pembe altın), sarı altın ve oksitle kaplanmıştır. Bu nedenle satın almış olduğunuz ürünler kararma yapmaz. Kullandığımız taşlar değerli-yarı değerli taşlardır. Yüksek kaliteli malzeme ve işçilikle standartlarımızdan ödün vermeden üretilmiştir.

Takı, sıradan bir obje değildir. Kişinin kendisini ifade etmesinin en etkili araçlarından biridir. Ürünlerimiz çok yönlü zevkleri yansıtmaktadır. Bu nedenle takı koleksiyonlarımızı sanatsal bakıp açısıyla yorumlayıp sizlerin beğenisine sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

“www.madammora.com” sitesindeki tüm gümüş ürünler Bohem Gümüş Kuyumculuk Turizm. San. ve Tic. LTD. ŞTİ. tarafından 2 yıl garantilidir.

“www.madammora.com” sitesinde bulunan tüm dünya markası saat ve takılar ithalatçı firmanın güvencesi altında 2 yıl garantilidir.

İyi Günlerde Güle Güle Kullanın… 
 
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel :(0216) 390 26 64
Fax:(0216) 491 49 61
Bu site ankaplus E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.
Sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için kişisel verileri koruma politikamız doğrultusunda çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Çerez Politikası metnini inceleyiniz.