Teslimat ve Garanti


madammora.com için en önemli konu kullanıcıların güvenliğidir. Bu nedenle siparişin verildiği an ödeme bilgilerinin kontrolü yapılır.

Bu yüzden siparişinizin gönderilmesi için öncelikle, siparişinizin site yöneticisi tarafından onaylanması gerekmektedir.

Normal şartlarda, madammora.com’dan yaptığınız alışverişler, siparişin banka onayının sağlıklı olarak alınması halinde, İstanbul içine elinize geçen e-mailden sonraki ilk 3 iş günü içerisinde, diğer illere ise sipariş tarihini takip eden 5 iş günü içerisinde KARGO ile ulaştırılır.

Cumartesi günleri akşam saat 17:00 dan sonra verilen siparişler Pazartesi günü işleme alınır. Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.


Sipariş teslimleri


İstanbul içinden verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde, İstanbul dışından verilen siparişler ise en geç 5 iş günü (Pazartesi -Cuma) içerisinde teslim edilir.

Akşam saat 17:00 dan sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.

Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz.


Teslimat ve Kargo Ücretleri


Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterir. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak görülebilir.


Yurtdışı teslimatları


madammora.com yurtdışı teslimatı yapmamaktadır.


Kategorilere Göre Özel Teslimat Şartları


madammora.com sunduğu ürün ve hizmetlerin farklı özellikleri nedeniyle, taşıma ve teslimat koşullarında zaman zaman görülen değişiklikler yaşanmaktadır.


Gönderim kısıtlaması olan ürünler


Yasal düzenlemeler ve ürünlerin özel nitelikleri gereği, bazı madammora.com kategorilerinde özel teslimat kısıtlamaları yapılmaktadır.

Örneğin, örnek  kategorisindeki bazı ürünler yalnızca İstanbul içinde satılabilirken, bir başka kategoride teslimat için on sekiz yaşından büyük olma koşulu aranmaktadır.

Bu gibi özel kısıtlamalar için madammora.com müşteri hizmetlerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.


madammora.com ‘da Satışı Yasak ve Kısıtlı Olan Ürünler Varmıdır?


madammora.com, etik ticari kurallara uygun şirket anlayışına sahiptir. Bu nedenle, bu tip ürünlerin satışını, pazarlamasını ve prezantasyonunu, müşterilerin memnuniyet ve rahatını öngörerek gerçekleştirmez.


Siparişiniz elinize ulaşmadıysa !


Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, info@madammora.com adresine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en yakın zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.


İade koşulları


Müşteri madammora.com ‘dan kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir.

7 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir.

Müşteri  madammora.com ‘dan kaynaklanmayan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir.

İade Ürünün Kutu, Poşet,Plastik Mühür, Ambalaj kayıp veya Deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır.

madammora.com ‘un tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına "cookie" adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, bilgisayarlarını belirli aralıklarla güncellemektir.


Bilgi Güvenliği


Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi madammora.com personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.


madammora.com, kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.


Bilgi Paylaşımı


madammora.com, yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler madammora.com  tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.


Güvenli Alışveriş Garantisi


madammora.com, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.


Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine madammora.com  personeli de dâhil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.